Prkna, fošny

Řezivo Palubky

Poslední novinky

Dočkali jsme se jara a možnosti příjemného posezení a grilování na terase. Pokud Vám ještě podlaha na terase chybí, jednou z cenově přístupných variant s velikou užitnou hodnotou je terasa z modřínového dřeva
celý článek .....

Stavební fošny

Nabízíme pro Vaši stavbu stavební fošny a fošny pro použití na pomocné stavební práce. V naší prodejně Praha 5 - Zbraslav máme dřevěné fošny a ostatní řezivo obvykle vždy ihned skladem k rychlé expedici. Prkna a fošny jsou základním sortimentem stavebního řeziva. Cena fošny kterou nabízíme je vysoce konkurenceschopná, kupujeme prkna a fošny od výrobců ve velkých obratech.

Smrková prkna

Jako nejpoužívanější dřevěný materiál pro výrobu prken se používá smrkové dřevo. Smrková prkna se široce používají na stavbách i pro jiné účely. Naše firma Vám dodá smrková prkna i borovicová prkna.

Dřevěná prkna

Dřevěná prkna jsou základním druhem řeziva, které se hojně používá. Prkna a fošny se používají jako materiál na záklopy střech či dřevěných stropů, ploty, dřevěná zábradlí, podlahy a pomocné stavební práce a účely.

Zákazník si u nás může vybrat právě dřevěná prkna podle své potřeby. Stavební prkna nabízíme v těchto druzích dřeva:

  • smrková prkna
  • borovicová prkna

Dřevěné fošny

Pro naše zákazníky máme na skladě připraveny pěkné fošny z kvalitního smrkového či borovicového dřeva. Stavební fošny mají na stavbě řadu použití:

  • fošny se používají pro podbíjení dřevěných stropů a střech, jsou vhodné pro konstrukci dřevěných zárubní
  • fošny se používají i pro dřevostavby pergoly, altány a zahradní chatky, fošny se používají pro konstrukce dočasných staveb
Stavební řezivo Stavební dřevo

Prkna a fošny - ceník

Prkna

Typ Délka Cena A ( Kč/m3 ) Cena B ( Kč/m3 )
Prkna 1,5 - 2 m 3780,- 3500,-
Prkna 3 - 5 m 3980,- 3800,-
Prizmy   4968,- 4600,-

Fošny

Typ Profil Cena A ( Kč/m3 ) Cena B ( Kč/m3 )
Fošny 5400,- 5000,-

Cena A: Jednorázový odběr

Cena B: Jednorázový nákup nad 10 000 ,-

Cena C: Velkoobchod a paketový odběr

Ceny uvedené v ceníku jsou bez DPH 21% !

Ceník řeziva ke stažení v PDF formátu

Ceník řeziva 2015

 

Prkna na stavbu

 

Stavební prkna

Nabízíme stavební řezivo, stavební prkna, fošny, hranoly a střešní latě z vybraného zdravého dřeva bez kazů. Stavební prkna jsou vždy potřeba na každé stavbě. U nás si dřevěná stavební prkna vyberete podle potřeby co do rozměrů i množství.