Palivové dřevo

Řezivo Palubky

Poslední novinky

Dočkali jsme se jara a možnosti příjemného posezení a grilování na terase. Pokud Vám ještě podlaha na terase chybí, jednou z cenově přístupných variant s velikou užitnou hodnotou je terasa z modřínového dřeva
celý článek .....

Palivové dřevo Praha

Dřevodiskont s.r.o. nabízí palivové dřevo Praha v prodejně na Zbraslavi nebo v Hlubočince u Jesenice. Palivové dřevo Praha Vám zajistí kvalitní proschlé a naštípané palivové dřevo do Vašich krbů a kamen. Nabízíme palivové dřevo z tvrdých dřevin - bukové palivové dřevo, dubové dřevo a další. Navštivte nás v našich prodejnách - buďto na Zbraslavi, nebo na Hlubočince u Jesenice. Palivové dřevo si můžete ihned odvézt nebo Vám zajistíme dopravu až do domu.

Palivové dřevo

Nabízíme štípané palivové dřevo z vlastní výroby pro otop v krbech a kamnech. Jako výchozí surovinu k výrobě palivového dřeva používáme tvrdé dřeviny. Nejkvalitnější palivové dřevo je buk, dále pak dub a ostatní tvrdé listnaté stromy.

Důležitou podmínkou výhřevnosti palivového dřeva je míra vlhkosti, proto je nejlepší nakupovat palivové dřevo na jaře, aby Vám dřevo stihlo dostatečně vyschnout v horkých letních měsících.

Palivové dřevo štípeme v našem pilařském provozu v Litohošti na Vysočině. Zpracováváme pouze kvalitní dřevěnou surovinu z lesů Vysočiny.

Dřevo dodáváme na paletách po 1,6 m3. Nabízíme tyto druhy dřeva na otop:

  • bukové dřevo
  • dubové dřevo
  • smíšené druhy dřeva - MIX
  • bříza
  • měkké druhy palivového dřeva

 

Palivové dřevo buk Palivové dřevo dub

Topení palivovým dřevem se díky rostoucím cenám energií stává zajímavou alternativou vytápění. Topení dřevem je čisté a ekologické, dřevo je obnovitelný zdroj energie nezatěžující životní prostředí. Palivové dřevo se lépe skladuje než dřevěné pelety a výhřevností je s peletami nebo dřevěnými briketami srovnatelné.

Díky tomu, že palivové dřevo nabízíme už nařezané a naštípané, nebudete mít s topením žádnou další práci. Dodané dřevo pouze dobře uskladníte a necháte přirozenou cestou před topnou sezónou doschnout.

 

Ceník

V ceníku jsou uvedeny ceny již naštípaného palivového dřeva. Ohledně krbového dřeva na topení se na nás můžete obrátit s dotazy na náš personál v našich prodejnách.

 

Palivové dřevo a krbové dřevo

Typ Cena ( Kč/prm )
Palivové krbové dřevo BUK 1600,-
Palivové krbové dřevo DUB 1600,-
Palivové krbové dřevo MIX 1500,-
Palivové krbové dřevo měkké 1250,-
Palivové krbové dřevo Bříza 1500,-

 

Ukázka palivového dřeva k prodeji

Palivové dřevo Praha

 

Palivové dřevo ceník

Palivové dřevo ceník obsahuje aktuální ceny dřeva vztažené na jednotku objemu m3. Prostudujte si palivové dřevo ceník a vyberte si dřevo podle Vašeho přání. Dodávaný topný materiál je vždy dobře proschlý a pečlivě naštípaný strojními štípačkami. Dnes již tedy odpadá pracné ruční štípání dřeva. Palivové dřevo cena je uvedeno bez DPH.