Obkladové palubky

Řezivo Palubky

Poslední novinky

Dočkali jsme se jara a možnosti příjemného posezení a grilování na terase. Pokud Vám ještě podlaha na terase chybí, jednou z cenově přístupných variant s velikou užitnou hodnotou je terasa z modřínového dřeva
celý článek .....

Palubky

Dřevodiskont Praha 5 Zbraslav prodává obkladové palubky v dobré kvalitě aby odolaly vlivům atmosféry a deště. Obkladové palubky se často používají na vnitřní obklady interiérů a vnější obklady fasád. Obkladové palubky se vyrábějí v několika různých profilech - od 12,5 x 96 až po 21 x 120. Nabízíme našim zákazníkům palubky obkladové ze severských dřevin - smrkové palubky ze severského smrku či borovicové palubky ze severské borovice.

Obkladové palubky

Obkladové palubky jsou by měly být dobře vysušené, odhaduje se, že maximální vlhkost by neměla překročit 12%. Palubky jsou kvalitně ohoblovaný a zbroušený materiál, opatřený perem a drážkou. Pero a drážka je pro palubky charakteristickým prvkem, který umožňuje snadné a kvalitní sesazení palubek. U obkladových palubek rozlišujeme profil klasik – krátké pero, tatran – dlouhé pero, tatran soft – dlouhé pero se zaobleným náběhem.

Obvykle máme na skladě všechny důležité typy palubek, takže si u nás určitě vyberete. V naší nabídce tedy najdete obkladové palubky smrkové a borovicové různých tloušťěk a délek. Obkladové palubky nabízíme v různých jakostních třídách podle způsobu využití tohoto materiálu.

Ceník obkladových palubek

Ceník palubek je k dispozici zde ceník palubek. Uvedené ceny palubek jsou vztaženy na m2 materiálu a závisí hodně na jakostní třídě, tloušťce i ostatních rozměrech.

 

Související stránky

Cena palubek

Můžeme Vám nabídnout skutečně zajímavou cenu palubek. Cena palubek hodně závisí na kvalitě materiálu a na rozměrech, navyplatí se u venkovních palubek šetřit za každou cenu. Při objednávce palubek nad 10 000 Kč od nás získáte dopravu zdarma do vzdálenosti 25 km. Cena palubek podle ceníku se také snižuje při pravidelných odběrech a větších množstvích.